Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha forró késsel megvágnak...

Ha forró késsel megvágnak annak a hege örökre megmarad?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak a meleg miatt. A forró kés veszélyes.
2012. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ(:
2012. jan. 23. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog megmaradni! Ne izgulj elfog tűnni, nemtudom milyen mélységű a vágás meg mennyire égetett meg de én is már jártam így, és egyre jobban halványodott el a seb/heg, pedig elég csúnyán nézett ki. Szval no para minden ok lesz :)
2012. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért van olyan érzésem, hogy a kérdező azt a módszert keresi, amivel heget tud csinálni magának?
2012. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm.. most hogy mondod.. :S
2012. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden ilyen kérdés elolvasása után úgy érzem, hogy manapság kevés leckét és tanulnivalót adnak az iskolákban.
2012. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs hegem, és nem is lesz, ezért kérdeztem, mert egy filmen láttam és kíváncsi voltam rá. És el lehet hinni, van elég házifeladatom. (: Nem tartozok azok közé, akik mindig postolják facebookon, hogy 'unatkozooom://///vki üziiii?!!??!<3', és nem is tartozom az emosok közé (ezzel nem leszólni akarom őket). Nekem van életem, és megértem, hogyha mindenki egyből azt feltételezi, hogy az összes tízen évesnek csak ez a két opció létezik, de remélem ezzel most keltettem egy kis reményt, hogy nem mindenki ilyen(:
2012. jan. 29. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!