Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat vagy mi lehet az...

Miért fájhat vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A baloldali bordám alatt illetve alul a bordám eléggé szúr és fáj, levegő nincs beszorulva mert már egy jó ideje érzem ezt az érzést...
2012. jan. 23. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a te szótáradban mit jelent "egy jó ideje", de szélsőséges esetben egy hétig is eltarthat. A párom járt így egyszer, már azt hitte, tüdőgyulladás lesz, vagy más komoly. Aludni sem tudott tőle. Ő is azért nem gondolt a levegő beszorulásra, mert hevesebb és elhúzódóbb volt a fájdalma.
2012. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bordaközi idegzsába is okozhatja. Nézz utána a neten. Nekem konkrétan akkor jött elő, amikor sokat ültem egy betegség után, és félig fekve neteztem. Lehet köhögéstől is.Pár hétig eltart.
2012. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köhögés nem volt már régóta tehát az most nemjátszik közre, és pár hónapja néha-néha hol jobban hol kevésbé, most 3-napja van így de az alhasam is fáj az felfázás és gyulladás lehet, de nemhiszem hogy van közük egymáshoz.
2012. jan. 23. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát így együtt túl sok ahhoz, hogy ne menj vele orvoshoz.
2012. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!