Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez bolhacsípés?

Lehet ez bolhacsípés?

Figyelt kérdés

A cicámon pár napja már találtam bolhát, ami sajnos el is ugrott, nem tudtam agyonnyomni. Ma reggel pedig arra keltem, hogy az egyik combomon egy viszkető, kb 1cm átmérőjű, szúnyogcsípés szerű folt van, azonban nincs a közepén piros folt, mint amit a bolhacsípésre írnak. Ráadásul csak egy folt van, nem több, pedig én amit találtam képeket, minden több folt volt.

Viszont télen mi más csíphetett volna meg a ruha és takaró alatt? Szúnyogot nem láttam sehol.

Szerintetek bolha csíphetett meg?


2012. jan. 23. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bolha van a cicádon, akkor lehet rüh is. Lehet egy kis rühcsípés, vagy bolhacsípés is. Mártsd a nedves újjad piretrines porba és tegyél a csípésre egy kis nedves port. Ha egy idő után nem viszket, akkor rüh volt. A cica hátára élősködők elleni cseppet használj!
2012. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fogok neki venni valamit. :) A folt már el is tűnt, pedig éjszaka csíphetett meg!
2012. jan. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!