Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valamit amitől lázas...

Van valamit amitől lázas leszek? Vagy a torkom lesz piros? Vagy esetleg mind a 2egyszerre?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. jan. 22. 22:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem te kérdezted pár perce a sós kávét is? Ennyire nem akarsz suliba menni?
2012. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azt nem én kérdeztem..:) Én tudom h mit okoz a sós kávé hányni fogok tőle max. azt meg nem igazán szeretnék..:/ Am nem tudsz valamit arra amit fentebb említettem?
2012. jan. 22. 23:08
 3/12 anonim ***** válasza:
egy szuszra igyál meg fél liter jéghideg vizet, vagy zokni nélkül menj ki a hóra.
2012. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Tornázz egy kicsit, utána menjél ki és lélegezz mélyeket. Ja és ne igyál, ha nagyon kiszárad a torkod, akkor pár napig be is leszel rekedve.
2012. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Udvarra nem tudok kimenni mert apám még fent van és nem tok ugy kimenni hogy ne vegyen észre.. próbáltam már..:// erkélyünk meg nincsen..
2012. jan. 22. 23:42
 6/12 anonim válasza:
Akkor hadd nyitva résnyire az ablakot,vedd le a fűtést a szobádba éjjelre.
2012. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben. A vizes zokniban alvásról mi a véleményetek?
2012. jan. 23. 00:18
 8/12 A kérdező kommentje:
A meleg cukros viztől is ugyanúgy rosszul leszek mint a sós meleg víztől?
2012. jan. 23. 00:32
 9/12 anonim válasza:
És ha csak tettetnéd hogy rosszul vagy?
2012. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elküldenének suliba.. Ha nem vagyok lázas akkor elküldenek suliba.. kapok gyogyszert és kész mehetek is.. azért szeretnék lázas lenni.. ha hányok akkor is elküldenek.. volt már rá példa.. és nem azért akarok itthon maradni(mielőtt valaki elkezdene ezzel piszkálni) mert nem tanultam stb. Hanem mert teljesen kivagyok idegileg.. Folyton kerülget a sírás..azért mert tatám meghalt és nagyon szerettem meg asuli miatt is annyi barom van ott rengetegszer piszkálnak a tanárok tisztára rám szálltam a legjobb bnőm ugy nézki h elköltözik emelett tegnap szakítottam a pasimmal.. nem valami szép körülmények között... Szoval most igy tényleg minden összejött. ezért szeretnék néhány nap pihenőt.. De anyáékat ez nem érdekli.. Azt mondják h mivel nem vagyok beteg kötelességem suliba menni..
2012. jan. 23. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!