Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezüstszálas zoknit lehet még...

Ezüstszálas zoknit lehet még valahol kapni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de ne kérdezd hol, jövök- megyek és hol itt, hol ott látom, hogy ki van írva kirakatba.
2012. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. a Deák térnél a Király utcában.
2012. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Off: Ez mire jó? Még életemben nem hallottam róla.
2012. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ezüstözött szál visszaveri a hőt, jó elektromos- és hővezető. Ezáltal meggátolja a sztatikus feltöltődést, melegen tartja a lábat, ideálisabb környezetet biztosít az ízületeinknek és növeli a komfortérzetet. A zokni ezüst tartalma elpusztítja a gombákat és baktériumokat, amik a láb izzadása során termelődő veríték kellemetlen szagát okozzák.

Az ezüstzokni előnyösen használható fekélyes, nehezen gyógyuló bőrfelületek esetén. Az ezüst megakadályozza a sebek felülfertőződését, elősegítve ezzel gyógyulásukat. A nagy elektromos vezetőképességű szálak hatására beindul a vérkeringés, így megszünteti az elégtelen keringés következtében kialakuló lábdagadást és „lábfázásos” tüneteket. Ezen hatások miatt nagy segítség cukorbetegeknél a fertőzések megelőzésére, valamint minden olyan esetben, ahol tartósan cipőben, bakancsban kell lennünk.

2012. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem az ereimmel van problémám, és ez nagyon jó rá,

ha ezt hordom (de sajnos csak egy van belőle, ezért szeretnék még venni), akkor estére nem érzem úgy, mintha betonból volna a lábam. Nekem nagyon hatásosnak tűnik. Ja és köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!