Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres hasmenésem mitől lehet?

Boyle84 kérdése:

Véres hasmenésem mitől lehet?

Figyelt kérdés

1 éve Body-zok itthon amatőr szinten és 2011.November közepétől 95 kilósan elkezdtem "tömegelni" ami többlet kalóriát jelent magas szénhidrát és fehérje formájában. Szedtem pluszba proteint,kreatint,mega dózisú multivitamint.

AZ EDZÉSEIM NAGYON KEMÉNYEK VOLTAK!

Januárra 105 kilós lettem. kb. 2 hete jelentkezett először egy kemény kaki élénk piros véres állapotban:( Először azt hittem, hogy biztos az edzés miatti erőlködéstől, de onnan kezdve átalakult hasmenésre a széklet pirosas árnyalatokban de volt hogy sötétebb piros volt napi kb. 2x. Megiedtem abbahagytam a sok evést és az edzést is 1 hete elkezdtem diétázni! Vért nem látok már de a napi 2-3x hasmenés megmaradt. A diéta miatt 100 kiló vagyok most. Holnap megyek orvoshoz.



2012. jan. 22. 13:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Csak tájékoztatásképp írok, hogy még nem gyógyultam meg! Ráadásul 2 hete kaptam egy mélyvénás trombózist a bal lábszáramban amivel még másfél hetet bent feküdtem és ehhez társul még vérszegénység is. 1 hónapja tart az orvosi kezelésem minimális javulással. Idő közben 80 kilogramm lettem eltűntek az izmok, a csont vázam kezd szépen kirajzolódni. És még hadd tegyem hozzá azt, hogy a szövettan helicobakter pozitivitást mutatott ezt a zárójelentésemben olvastam amikor kiengedtek és egy szóval sem említették nekem ezt, gyógyszeres kezelést sem kaptam. Ennek hétfőn derítem ki az okát, hogy lehet..
2012. márc. 4. 09:33
 12/12 A kérdező kommentje:

Helyre jöttem! :D

Élek!

2012. júl. 14. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!