Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Nos.. Hogy is fogalmazzam meg röviden..

Annyi lenne a bajom, h mindennap, szinte egész álló nap, 'rámjönnek' ilyen ..

az a baj h leírni se tudom h mi, de érzem h szellentenem kell. És oké, h ez természetes emberi dolog, na de nem úgyh egész nap ezt érzed..

És vissza kell tartanom, mert suliban azért na... ez k*rva gáz, és már egy jó ideje ez van...

Ha valamin nagyon el kezdek röhögni, vagy akármilyen hirtelenebb mozdulat, és kicsúszik.. :S

Már nagyon idegesít h ez kíséri végig a napom, h rajtam van ez a kényszer .. Már gondoltam arra is, h vmi olyat eszek, ami 'megfekszi' a gyomromat..

De hiába változatattam a kaján, ugyanúgy megmaradt ez az érzés.. Nem tudom mi baj lehet.

Vmi tanács? :|


2012. jan. 19. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott hasonló lenni, de nekem akkor ha idegeskedek valami miatt, meg olyankor folyton úgy érzem hogy hasmenésem lesz..:S szedem ilyenkor a széntablettát ezerrel, pedig az csak pillanatnyi megoldás sajnos:s

17/L

2012. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Laktózintoleranciát, giardiasist kizárta orvos?
2012. jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bothdani15 válasza:
Nálam is volt olyan a suliba, attól függ mit eszel. Lehet a tojástól,chilis babtól és anélkül,tojástól,köménytől,és ezer fűszernövényektől. El fog múlni, addig is küldd az áldásokat az osztályodra:D xd
2012. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!