Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez depressziò lenne?

Ez depressziò lenne?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy ràmtör az idegesség, egyik pillanatban nyugodt vagyok,a màsik pillanatban pedig olyan idegesség jön ràm,mintha épp vizsgàznék!Van olyan is,mikor hirtelen letört, szomorú leszek, szorít a mellkasom... Ez a depressziò jele?
2012. jan. 19. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább a szorongásnak és a stressznek a jele.
2012. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana sportolnod, valamint relaxációs gyakorlatot rendszeresen végezhetnél. Vedd komolyan!
2012. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez velem naponta megtörténik..:/ Téged nem nyom meg ez a korai sötét? Én akkor még rosszabbul vagyok, ha sötét van.. Remélem tavasszal már jobb lesz, az is lehet hogy téli depresszió nálam november vége óta tart, nem tudom nálad mióta.. Ha kíváncsi vagy többre is akkor esetleg dumálhatnánk priviben.
2012. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!