Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segitene? Valami...

Valaki segitene? Valami novenyi gyogymod letezik?

Figyelt kérdés
A tavaj osszel kozepfulgyulladasom volt es a Draga dokrot urasag adott ra antibiotikumot meg valami fele viz cseppet.Azt mondta elmult megemlitem van egy lyuk is a fulemben lyukas a dobhartyam.Tudna valaki ajanlani valami novenyes kezelest gyogymodot?Karacsonyra vissza tert es iszonyuan fajt alig birtam a fajdalmat,Aztan anyam vett valami novenyi kivonatbo cseppet es az segitett mar a masodik nap,kesobb olyan dolgokat szedtem ki a fulembol hogy en is megijedtem.Nagy darabokban jott ki valami eleinte szurke aztan sarga dolgok es darabos nem genny.Mostmar gennyezik enyhen de segit a fulcsepp.Bezzeg ha kimegyek a levegore annyi nekem legyen az csak 5 perc,Ejszaka majd csak ugy hasitsak ,mit aajanlotok?Aki volt ilyen szituba kerem mondja mit tett mert orvoshoz nincs kedvem menni mert nem tudnak semmit.Aztan ad par orvossagot es leraz mint legutobb.na abbol nem kerek.Ha tenyleg tud valaki jo dolgokat ami meggyogyitana vegleg kerem szepen irjon.Koszonom.
2012. jan. 18. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a fül betegségekre az infra lámpa!!!(gyógyszertárba media marktba lehet venni 4-5ezer Ft körül van) ajánlom!
2012. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!