Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélmorajlások ellen mit tehetek?

Bélmorajlások ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, azóta szűnt meg ,hogy nem fogyasztok tejfölt és tejterméket . Figyeld meg ,hogy mi okozza.
2012. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyümölcs okozhatja? Mert én ma ettem reggel egy kivit, és délelőtt a suliban egész végig ez volt... Nagyon szívás, de máskor is szokott lenni. Mindegy, hogy mit eszek.
2012. jan. 16. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Valamit csak nem bír a gyomrod!

Gyümölccsel nekem nincs problémám ,de reggel biztos ,hogy nem ennék kivit.

2012. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2012. jan. 16. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami szilárdat kellene reggelizni. Úgy értem pl. szendvicset, vmi táplálót.
2012. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Csak az a szívás,hogy én bármit eszek, akkor is mindig ugyan az van. Ettem már tejes gabonapelyheket, gyümölcsöt, szendvicset is ettem. Volt, hogy csak teát ittam, akkor is volt bélmorajlás. Talán orvoshoz kellene mennem?
2012. jan. 16. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik osztálytársamnak még este is morgott a bele, mindig nevettünk rajta amikor mesélte hogy éjszaka felébred rá.

Lehet hogy "alkati" kérdés, hangos az emésztésed és ennyi.

2012. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!