Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülből a zsír kimosatása...

A fülből a zsír kimosatása fül- orr gégészeten tényleg fájdalmas vagy ez baromság?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, egy hosszú fecskendővel betolnak valami speckó, meleg folyadékot, de el nem tudom képzelni, hogy ezen mi lehet fájdalmas. Félreinformáltak volna?
2012. jan. 15. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem faj, nekem tobbszor is csinaltak mar, es igy zajlik ahogy leirtad :)
2012. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
MOsogatószer, vagy valami egyéb zsíroldó nem lenne elég?
2012. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rohadtul nem fájdalmas, sőt! nekem is többször volt de én bevallom imádom azt az érzést. kegyetlenül fel frissít! =D
2012. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem fájdalmas, igaz számomra elég kellemetlen érzés. Nem maga a beavatkozás, hanem az, hogy nagyon megszédülök. Nyáron is eldugult a strandon a fülem, elmentem kimosatni, úgy megszédültem, hogy olyan fehér lettem, hogy a doktornő és az ápolónő nem akart kiengedni a rendelőből. Én próbáltam játszani, hogy jól vagyok, egyrészt azért, hogy ne tartsam fel a kint várakozókat, másrészt minél előbb szabadulni akartam onnan. Alig bírtam leszédelegni a kocsihoz, kb. 20 percig csak ültem az autóban, mert nem mertem elindulni. De nem mindenkinek van tőle ilyen tünete. Apám szinte félévente megy, hogy kimosassa a fülét, sosincs tőle semmi baja.


28/F

2012. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ez hogy van, hogyan kell ide "jelentkezni"? A körzeti orvos ad beutalót, vagy mi?
2012. jan. 15. 23:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Bátyám volt egy párszor, ő azt mondta, hogy baromi jó érzés :) Csiklandós :D
2012. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!