Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 155-157cm-hez kb. hány kg az...

155-157cm-hez kb. hány kg az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

És hogyan tudnék könnyen fognyi?


14/ L


2012. jan. 14. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugy 47-50 kilo lenne az ideális de ez attol fugg hogy nézel ki.Ha izmos vagy és nem log a zsír sehonnét akkor lehetsz tobb is.Igazábol a test osszetétele számít nem a kilok.Ha fogyni szeretnél ne egyél édességet,fehér kenyeret.Ajánlom a halat,sovány húst, zoldséget, rozskenyeret és tornázni vagy kocogni hetente legalább háromszor minimum 45percet.Konnyen fogyni nem lehet mert konnyen vissza is hízod
2012. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én 58kilo vagyok

hetente egyszer sportolok egy órát (zumba) +heti 2 tesi órám van, 5, max6után nem eszem semmit(ha nagyon éhes vagyok valami gyümölcs) minden nap viszek a suliba gyümölcsöt is a szendvicshez, sokat iszok...nem sokat, de lassan fogyok pár kilot (nyáron 62kg voltam) 14/L

2012. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sem írtad hány kiló vagy, így honnan tudjuk, hogy kéne fogynod vagy sem. Szerintem Te is csak egy olyan lány vagy, akinek tökéletes az alakja, és még sincs kibékülve magával.
2012. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

utolsó: ..nem -.- xd am 57-58kg vok. :/

2012. jan. 15. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Teljesen normális a testalkatod! Nem kell egy grammot sem fogynod.
2012. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!