Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan működik az egészségpénz...

Hogyan működik az egészségpénztár? Még sosem voltam tag, és nem értem, hogy miként működik a vásárlás-kifizetés. Biztos én vagyok az értetlen, de nem látom át az EP honlapján.

Figyelt kérdés
Amennyiben jól értelmezem - és javítsatok ki, ha tévedek - két esetben tudok vásárolni egészségbiztosítási kártyámon lévő összeg terhére. Vagy a kártyával rögtön mindennemű készpénz nélkül, vagy, amennyiben erre az adott helyen nincs mód, számlát kell kérnem az EP nevére, a fizetendő összeget készpénzzel rendezem, majd az EP ezen összeget jóváírja a számlámon? Vagy az összeget juttatják el részemre? Tehát például amennyiben a Brendon áruházban pelenkát vásárolok 5.000,-Ft-ért, azt én nekik kifizetem, majd a számlát az EP nevére kérve az EP a pelenka árát, azaz 5.000,-Ft-ot jóváírják a számlámon? Vagy az összeget utalják postai vagy banki úton nekem? Mert nem mindegy. Illetve bárhol kérhetek számlát? Vagy van egy lista arra vonatkozóan, hogy hol tudok kártyával fizetni, és van egy, hogy hol kérhetek számlát? Pl a Brendon honlapján az van, hogy elfogadják, de tegnap azt mondták, nem. Akkor csak kérjek számlát?
2012. jan. 14. 09:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!