Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még esélye nagyapámnak?

Lehet még esélye nagyapámnak?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy rosszindulatú kissejtes gégerákja van és emellett tüdő és mellhártya gyulladása de még nem zárták ki, hogy ez valójában áttét. Elképzelhető, hogy a mellékvesébe is áttéte képzett.

Nem fogyott le nem érzi magát olyan nagyon rosszul nem panaszkodik nincsenek hatalmas köhögési rohamai és vért sem köhög. Mégis úgy néz ki nagy a baj.

Innen még van esély a túlélésre vagy esetleg a teljes gyógyulásra?

Még a pontos diagnózisok nincsenek meg mert folyamatosan vizsgálatokat csinálnák még kell néhány nap.

Hihetetlen nagyapám nagyon tartalmas életet élt egészen mostanáig. Van egy háza a Bakonyba oda járt le mindig a szülőfalujába és a barátnőjéhez Kápolnásnyékre de Pestre is rendszeresen feljött. Van, hogy mi is megyünk vele a Bakonyba (nekünk az a "nyaraló") és füvet vág, gombászik, quadozik nagyon tartalmasan él. De most mint derült égből villámcsapás a semmiből jött ez a betegség. Felépülhet valaha is? Most még csak 70 éves.

Én még annyi mindent terveztem vele...

16/F


2012. jan. 13. 16:05
 1/3 laci9 ***** válasza:
35%
Csak bízzon benne, hogy nincs semmi gond, és még sokáig fog quadozni meg gombázni.
2012. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Az előttem "szóló" azt írta, amit látni szeretnél itt. Én az igazságot írom. A kissejtes-> az tüdőrák. Szóval a gégéjén is áttét van. Ez a legagresszívebb fajtája és gyorsan terjed. A rákból semmiképpen nincs teljes gyógyulás. Nekem hererákom volt 2 éve és jártas vagyok valamelyest a témában. Csak tünetmentesség van, ami tarthat 1-2 évtől 100 évig is. Attól függ minden, hogyan reagál a kezelésekre. De ha többszörös és/vagy mediastinalis áttétek vannak ott nagy a baj.
2012. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha már áttétes, az régen rossz. De még van remény.
2012. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!