Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandula (torok) műtét után...

Mandula (torok) műtét után mit szabad ennem?

Figyelt kérdés

Februárban fognak műteni, és arra lennék kíváncsi, hogy mit ehetek utána...igaz, hogy sok fagylaltot és jégrémet...?

Ja és mennyi idő után lehet edzeni?


2012. jan. 12. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

a sok fagyi tévhit, összeugrik az ér amit elkötnek és leesik az a cérna.

Levesek,pürék,gyümilé,pudinfélék.Ha rengeteget iszol, folyamatosan nedvesen van tartva a seb,2 nap múlva darabosat is ehetsz.Csak el ne aludj nyitott szájjal,mert az pokol.Drukk!

2012. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D

És mennyire fáj?

Eléggé parázok, mert nekem "lyukas" mindkét mandulám :S A jobb oldalin 2,5cm c 0,5cm nyílás, azon belül pár kisebb lyuk, bal oldalin pedig mkeg van dagadva és alapból nagyobb vmi miatt,1 kisebb nyilás és 2 lyuk van rajta.

Azt mondta az orvos, hogy ez végett kicsit komolyabb lesz a műtét az átlagnál :S

2012. jan. 12. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésed dokinak tedd majd fel,mert én hallottam,h első 1-2 napon szinte csak fagyi,mert hűt és ez jót tesz ,meg azt is,hogy nem szabad pont fagyit enni.De szerintem fájni fog a helye,szóval nem hinném,hogy az evésen fog járni az eszed.Kitartás!
2012. jan. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont a doki mondta, h miért csak módjával.Ráadásul tejes dolgokat nem is ajánlott míg friss a műtéti seb.Foghúzásnál se.

Nézd,nem vagyok egy mimóza, de fáj utána nagyon,hetekig.

A műtét nagyon kellemetlen, főleg a fájdalomcsillapító beadása.

A szobatársamnak alig hatott a fcs,mert a sok gyulladástól sok heg volt rajta, és ott nem hat.

2000-ben voltunk a Honvédben,Dr. Medveczkynél.

2012. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. jan. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!