Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attól lehet valami bajom ha...

Attól lehet valami bajom ha kevés vizet, és inkább teát iszok?

Figyelt kérdés
Napi kb. két bögre teát iszok meg, és egy-két pohár vizet. Eddig semmit nem tapasztaltam, csak kérdezem, esetleg lehet-e.
2012. jan. 12. 13:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jah nem kell lehülyézni ha a tea nem lényeges info, csak gondoltam leírom.
2012. jan. 12. 13:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kevés. A két bögre tea fél liter nagyjából, a két pohár víz szintén annyi, ez összesen csak egy liter folyadék, és kettőt minimum kellene innod.
2012. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és a teás rész? akkor a teával nincs baj?
2012. jan. 14. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Azzal nincs, hacsak nem cukrozod agyon
2012. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
... mert mit jelent az 'agyon'cukrozás? természetesen teszek bele cukrot. két és fél teáskanállal. ez soknak számít? inkább savanyúan szeretem, de nem tudom hogy ez sok-e.
2012. jan. 16. 14:47
 6/12 A kérdező kommentje:
ja és hogyha sok, akkor mi baj van vele? mi bajom lesz tőle?
2012. jan. 16. 14:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha nem tennél bele. De ez még nem annyira sok. Az agyoncukrozás a szirupszerű édesítést jelenti, de minél kevesebb cukor van benne annál jobb.

Hány éves vagy te? Hogyhogy mi bajod lesz? Hát ha sok cukrot viszel be a szervezetedbe, elhízol, az a bajod lesz :)

2012. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na várjál! Bögrénként teszel bele annyit? Két és fél teáskanál nagyjából két és fél deci teába? Sok.
2012. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jó, persze az elhízást azt tudtam, csak azt hittem hogy valami 'különleges' következménye is lehet.

hát nem tudom, szerintem azért annyira nem sok.. de amúgy leállok a teázással, szerintem napi egy bögrét fogok inni, mert a fogakat is biztos rongálja.

2012. jan. 18. 07:45
 10/12 A kérdező kommentje:
de egyébként egy teáskanál cukorba kb 16 kcal van, az úgy összesen 40 kcal, az miért olyan sok? ^^
2012. jan. 18. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!