Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért fáj a hasam lent jobb...

Mért fáj a hasam lent jobb oldalt?

Figyelt kérdés
Már évek óta néha előjön a hasam lenti, jobb oldali fájása, de nem tudom mért. Sokszor éjszaka alvás közben veszem észre, ha a bal oldalamon fekszek, át kell forduljak a jobb oldalamra, hogy ne fájjon. Mi lehet a gond? Nem mindennapos fájás, de az zavar, hogy nem tudom mitől van és hogy normális-e.A vakbél tájékán fáj.
2012. jan. 6. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
az a petefészek. (már ha lány vagy:D)
2012. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Viszont úgy vettem észre, hogy például akkor fáj, ha székrekedésem van, vagy valami emésztési problémám van. Akkor is lehet petefészek?
2012. jan. 6. 17:53
 3/10 anonim válasza:
Menj el orvoshoz,mert lehet,hogy a vakbeled!!!!!!!!
2012. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha vakbél lenne, akkor nem lenének súlyosabb tüneteim (hánás, láz)? Meg legalább 5-6 éve fenn áll ez a probléma. Voltam ultrahangon, meg tükrözésen, de semmit nem találtak.
2012. jan. 6. 19:05
 5/10 A kérdező kommentje:
hányást akartam írni
2012. jan. 6. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
hüvelyi uh is volt?
2012. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak hasi.
2012. jan. 6. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
kellene egy hüvelyi is és az megmutatja ha mondjuk ciszta vagy bármi más baj van.
2012. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet vakbél probléma.
2012. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nekem is ugyanez a bajom. évek óta fáj, néha jobban néha kevésbé de majdnem hogy mindennapos. Én már ezer féle kivizsgáláson voltam, már nincs más amit vizsgálhatnának és még mindig fáj. Senki sem tudja megmondani mi a bajom. Próbáltam már drasztikus életmódváltást is. Most leálltam az orvosokhoz járkálásról és várom, hogy hátha magától jön a javulás.

Remélem, hogy Neked meg tudják majd oldani.

Vagy lehet lelki oka is ami ott ütközik ki Nálad is meg nálam is.

2012. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!