Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heti 2 doboz energiaital az...

Heti 2 doboz energiaital az mennyire káros?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ha napi 2 doboz lenne akkor kellene elgondolkodnod a változtatáson. heti 2 dobozba nem fogsz belehalni.
2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én tavaly napi 1 dobozzal ittam végig suliba, és semmi bajom nem lett tőle
2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Utolsónak: Most még nem látod a következményeit, de később attól még lehetnek.. :(Nem vészmadárkodni akarok, de rengeteg káros anyag van benne, miért isszátok?

Inkább igyatok sok 100!-os gyümilevet, és tuti energikusabbak lesztek! :D

2012. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: egyet értek veled,de az a baj, hogy a boltban horror áron lehet vásárolni olyan gyümi levet, amiben megközelítőleg az van, mint ami a dobozra van ráírva. otthon meg senkinek nincs türelme préselgetni, meg facsargatni.
2012. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

ma 13:57

ma 14:00

A gyümölcslé ugye a vitaminok miatt jó. Viszont el ne képzeld, hogy annyi a vitaminszükségleted, mint amennyit általános iskolában tanultál biológia órán. Az egy rég elavult érték. Egy átlag ember vitaminszükségletének(főleg ha soportol) fedezéséhez naponta több egy rekesz 100% gyümölcslevet kellene meginni. Aki teheti hogy megveszi, inkább csak azért igya, mert finom.


Ezért javaslok én inkább táplálékkiegészítőket, ha energikusabb akarsz lenni. Azok között már rendes multivitaminokat találsz, ellenben a bolti semmikkel.


Az energiaitalról meg annyi a véleményem, hogy engem speciel egyáltalán nem dob fel semennyire, akármennyit megiszok. Próbáltam már, hogy megiszok egy egylitereset. Semmi nem történt, nem éreztem semmi változást. Edzésen talán hamarabb is kezdtem fáradni. Egyébként ha valaki betartja a napi maximumot(amit rá is írnak) akkor semmiféle bajt nem okozhat. Hozzáteszem, én nagyon ritkán fogyasztok ilyeneket. Ellenben ha mindennap meginnék egy litert, lehet nem élném meg a negyvenet...

2012. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
javítás: több egy rekesz helyett egy rekeszt akartam írni, bocsi
2012. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!