Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátommal összefejeltem...

A barátommal összefejeltem tegnap és kicsit be van dagadva a szemem és szerdán tablófotózás, mivel tudom minél hamarabb eltüntetni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, már rövid az időd. Jegeléssel a friss sérülést lehet kezelni a véraláfutás nagyobb kiterjedése ellen. Így utólag Rutascorbin szedése segíthet, de az idő rövidsége miatt sminkelésre is szükség lesz. Vannak felszívódást gyorsító krémek, de azokat szemkörnyékre nem lehet használni, tehát a fotózáshoz a legnagyobb segítség az úgynevezett korrektor stift lesz jó. Ez hasonló a krémpúderhez, csak jobb a fedőhatása.
2012. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem lila vagy ilyesmi csak be van dagadva és ahogy tusoztam ma a szemem látszott h az egyik szememnél máshogy látszik :/

ma már jegeltem de nem lett kisebb ...

2012. jan. 2. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelmesen olvastam a kérdést, csak ritkán lehet ilyen sérülést véraláfutás nélkül megúszni. Ha viszont mélyebben van az elpattant ér, akkor csak később válik láthatóvá a nyoma a terjedéstől függően, illetve ezt lehet megakadályozni időben végzett jegeléssel. A duzzanatra a jegelésnek vagy borogatásnak is jónak kell lenni, remélem a fotózásnál már nem lesz vele gond. Jó beállítással a fotós is tehet az ügy érdekében.
2012. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hála istennek véraláfutás nincs ,, hát ha még az is lenne akkor még ennél jobban is izgulnék ... :D

Tegnap este jegeltem egy darabig és mára már egész tűrhető lett , persze még érzem hogy be van dagadva , még jó hogy nem fáj .. :)

a fotón remélem nem lesz feltűnő,sőt szinte tuti ,mert más nem mondta hogy látszik csak akinek mutattam és jobban megnézte...bár a tegnapi állapotához képest szinte semmi nem látszik :)

2012. jan. 3. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!