Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aludni szeretnék holnap egész...

Aludni szeretnék holnap egész nap, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés... szeretném átaludni az egész napot... mit igyak vagy mit vegyek be amitől aludhatnék?:) ne értse senki félre ez NEM öngyilkosság. Előre is köszi
2011. dec. 23. 23:51
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Szerintem ha fent maradsz reggel 6-ig és akkor fekszel csak le, át fogod aludni a napot minden altató vagy szesz nélkül is :-))
2011. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a karácsony miatt szeretnéd, de ez nem megoldás. Nem muszáj ünnepelned, ha nem akarsz. Különben is, bevenni valamit és 'kiütni' magadat egész napra nem is lenne túl egészséges. Csinálj valami olyat holnap, amit szeretsz.
2011. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát sajnos ha én reggelig is maradok fent akkor is max 5 órát tudok aludni:) csak azért szeretném kiütni kicsit magam,hogy ne fájjon itt bent a sok mocsok:)

Köszönöm a válaszokat!=)

Kellemes Ünnepeket!!

2011. dec. 24. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Boldog karácsonyt kérdező.

Sajnos nem tudok neked jó megoldát adni,mett hiába ütöd ki magad,és hiába piálsz be,hiába alszol át egy ünnepet,utána felébredsz és ott lesz megint a mocsok belül,én probáltam a ...kombinációt,(direkt nem írom ki mit,ne hogy kísértésbe ess és utánam csináld,mert nekem is nagy mákom volt hogy itt írogatok neked)mikor ott volt a mocsok,de a mocsok maradt,adddig amig kinem takarítottam.

2011. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát eddig nem is olyan vészes ez a nap:) és elfeledkezem kicsit a gondjaimról hogy filmezek,olvasok stb:)
2011. dec. 24. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!