Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha a vasam,...

Mi lehet az oka, ha a vasam, a haemoglobinom, és a vörös vértest számom is magas? Milyen problémát okozhat, illetve mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Nem sportolok, és nem költöztem hegyvidékre vagy ilyesmi.

21/l


2011. dec. 23. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
vizsgáltasd ki magad. egyedül a hegyvidéki tartózkodást és a túlzott sportot írták okának, de ez nálad nem áll fenn.
2011. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez a vizsgáltasd magad ki, ez mi? Ez az eredmény egy nagylaborban volt. Most ezen kívül mit kéne?
2011. dec. 23. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Heamatológiára kéne menned, mi is hasonló problémával járkálunk orvoshoz, egyenlőre még semmit se tudunk.
2011. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először a kiszáradást kell kizárni (mert akkor a labor mindent többnek mutat). És nem ártana tudni, hogy mi mennyivel magasabb...
2011. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, hogy ki lehettem-e száradva mire vették a vért, de ugye éhgyomros volt, és reggel 11-re sikerült levenni, mivel várni kellett meg papírmunka problémák voltak

előző nap ugye ittam én rendesen, de aznap még nem volt szabad

kifejezetten nem éreztem szomjasnak magam egyébként

amúgy az eltérés ilyen:

vas: 31.8 (6.6-26)

vörösvértestszám: 5.24 (3.88-4.99)

Haemoglobin: 158 (118-148)

2011. dec. 25. 02:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak nem szabad, hanem KELL is inni aznap, pont ezért, mert besűrűsödik a vér, van, akinek nem is tudják levenni emiatt.

Nyilván csak vizet lehet.

2011. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!