Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik felém úgy...

Miért nem közeledik felém úgy a barátom (élettársam) mint régen? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Fiatal korom ellenére összejöttem egy fiúval aki 9 évvel idősebb nálam. Már össze is költöztünk, együtt vagyunk több mint 3 éve. De kb 1 éve olyan más velem. Nem ad magától puszit,és csak akkor mondja hogy szeret ha szexelünk.

Nem ölel át, és ha én át akarom ölelni akkor azt mondja hogy na gyorsan...Régen nem volt ilyen..De azt mondja hogy minden kapcsolatban csak az első 2 hétben van ilyen puszi smaci ölelés.IGAZ EZ? és mikor kérdezem akkor azt mondja hogy szeret, de akkor könyörgöm mért nem mutassa ki? :( Velem van a baj?


2011. dec. 7. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nem igaz!

Ha szeretsz valakit akkor szereted és nem csak 2hétig. Ha előtte ki tudta mutatni, akkor most is ki kéne. Ő már nem szeret téged, nem tudom mért nem mondja el, de ebből a kapcsolatból ha van egy kis eszed, minél előbb kilépsz. Tudom hogy nagyon nehéz, sőt borzasztó, de ne hagyd, hogy ezt csinálja veled. Ez egyáltalán nem természetes viselkedés. Persze az is kérdés hogy az életetek többi területén milyen veled, de igazából ez a viselkedés magáért beszél... :(

2011. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is jobb ha lelépsz tőle.Egy kapcsolat főleg ha eleinte más volt,akkor főleg nem ilyen.Lehet van valakije vagy már nem érzi hogy harcolni kellene érted természetes hogy vagy neki.Probáld meg legyél vele te is közönyös vele,küld el ha akkar tőled valamit.Ha ezek után szóvá teszi a miértjét kérdezi,akkor mond el neki hogy ő is veled ezt csinálta,akkor még lehet esély szerintem arra hogy szeret és rendbe tegyétek a kapcsolatotokat.Ha nem változik akkor viszont jobb ha tényleg lelépsz tőle mert akkor semmi értelme.
2011. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zkriszti3 ***** válasza:
Párommal 20 éve vagyunk együtt, de még most is ölelget ,ha kell, ha nem . Nekem ez fárasztó. 41 / N
2011. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valami változás?
2012. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!