Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagylábujjam egy része...

Ironman68 kérdése:

A nagylábujjam egy része kicsit lilás szürke ez mit jelent? Nemfáj nem viszket nem repedezett a bőr. Lesz ebből baj v elmúlik?

Figyelt kérdés
Egy majdnem kétnapos túrán vettem részt és sajnos rossz cipőben mentem mert a cipő egy számmal kisebb méretű volt mint a lábam.Majdnem 2 napos volt a túra a cipőt nem vehettem le de amikor a végére értünk már nagyon fájt a lábam...aztán nagynehezn mikor hazaértem és levettem a cipőm észrevettem a hogy a körömágyam véraláfutásos és mindkét nagylábujjam egy része kifehéredett.Eltelt egy hét azóta és most szürkés lilás de csak halványan a nagylábujjam egy része.Kérlek válaszoljatok fontos.Köszönöm!
2011. dec. 3. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:
hajszálerek megpattantak, vegyél fekete nadálytő krémet, hamar felszívódik
2011. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!