Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsibbad a kezem de nem tudom...

Zsibbad a kezem de nem tudom mitől, vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az egész most kezdődött a hideg beálltával az ujjaim szoktak zsibbadni amikor bejövök a hidegről esténként és a meleg szobába leülök ezelőtt nem volt ilyen még, kint egyáltalán nem zsibbad amikor a hidegbe vagy, 1 éves dohányzok. 17F
2011. nov. 27. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy kb 15-20 perc múlva abbamarad a zsibbadás
2011. nov. 27. 21:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenem. Nekem kb 1 évig, de azt úgy képzeld el, hogy elkezdett (magától) zsibbadni az ujjam, azt ment szépen felfele.. csukló.. felsőkar.. majd az arcom.. szám.. lábam is.. az orvos azt mondta, beképzelem.. hát, hogyne.


Nekem elmúlt magától, *kopp-kopp-kopp*, de sokszor szenvedtem vele.


Lehet, hogy a stressztől van, vagy próbálj meg többet mozogni. Ha ezek nem válnak be, keresd fel az orvosodat.


14/L

2011. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor kint vagy a hidegen, az ereid összeszűkülnek. Aztán bemész a melegra, és kitágulnak. Éppen olyan, mint amikor mondjuk elzsibbad a lábad, mert rajt ültél vagy rossz helyzetben volt. Mikor elkezd beletódulni a vér, elmúlik az érzéketlenség, és elkezd zsibbadni, "futkosnak benne a hangyák", stb.

Ha tényleg csak ilyen esetekben zsibbad, akkor nyugodj meg, teljesen természetes!

2011. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam. Először arra gondoltam, hogy a cigaretta miatt van de akkor nem. :)
2011. nov. 27. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

17éves vagy. Ha 5éves korod óta szívnál napi 1 dobozzal, akkor sem lennél a 40éve dohányzoknak a közelében sem. Ha nekik nem zsibbad annyi év után, neked miért? :) Nyugi, én kizártnak tartom, hogy attól van. Én is dohányzom 3éve, de sosem volt ilyen gondom :) Simán csak megfagysz kint, erről van szó :)

18/L

2011. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet,hogy gerinc problémáid vannak! Mert lehet, hogy a gerinced nyomja az idegeket és ilyenkor kezd zsibbadni a kar. Nekem ilyen problémám van!:/
2011. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!