Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg káros az izzadás...

Tényleg káros az izzadás gátló dezodor?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy hozzászólásban,h káros. Hát sztem nem... De mi a véleményetek? Én használok és semmi gondom nem volt még belőle (: 12/L

2011. nov. 26. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
12 évesen még nem izzad igazán az ember...
2011. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A benne lévő alumínium növeli a mellrák kockázatát, azt mondják.

De már kapható egy csomó alumíniummentes, természetes cucc is, úgyhogy izzadtságszagúnak lenni nem ér! :)

2011. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

így van, 12 évesen nem bíznék a saját tapasztalataimban, hiszen alig vannak.

ezek a szarok tele vannak káros anyagokkal(miért pont ez ne lenne károd? csak olvasd el a hátulját és keresd ki mire használják). a lényeg, hogy ezek felszívódnak és nem csak a pólusaidat tömíthetik el, de akár daganatot is okozhatnak...ennek az esélyét egyébként növeli, ha pl napozás után használsz dezodort

bár, azt hozzá kell tenni, hogy más kozmetikai termékek sem egészségesek

2011. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is használhatod nyugodtan.
2011. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg ti már elfelejtettétek,h pont ez az a kor,mikor elkezdenek izzadni az emberek,mivel tele vannak hormonokkal ilyen korban,és változik a testük.

Valószínűleg nem is lesz gondod,kb. minden rákkeltő a mai világban,így kb. levegőt se vegyél.

2011. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy utat kellene engedni a faggyúmirigyeknek. Állítólag a mosakodás mellett csak kicsit illatosítani szabadna, de nem dezodorálni.
2011. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!