Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a begyulladt...

Mit csináljak a begyulladt körmömmel?

Figyelt kérdés
a lábujjamon túl mélyen vágtam le a körmömet és most begyulladt, először csak kis helyen fájt és most egyre nagyobb részen. Cipőt is alig tudok húzni, annyira fáj akkor. Alapesetben nem, csak ha cipőben megyek és hozzá érek. Most próbálom, hogy betadinnal kenem és ragtapasszal összehúzom. Szerintetek működni fog? volt már valakinek hasonló? Sebészetre nem szeretnék menni:(
2011. nov. 25. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
betadint kentem én is rá ,oxigénes vizzel mostam ki előzőleg de nekem nagyon begennyesedett de adtak rá 5 napra antibiotikumot és megúsztam a sebészetet. visoznt 2 napig felpóckolva tartottam a lábamat elég sokat.
2011. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én a sürgősségre mentem vele, mert nem otthon történt , épp egy lagzin voltunk és ott kitisztitották, kinyomták a gennyet és ők adták a kezelést is.
2011. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én az apámtól örököltem egy jókis lábkörömbenővéses problémát.

Sebészeten vágattam ki, nem volt valami tökéletes, de most nagyon meg vagyok elégedve vele^^

Eleinte Én is kötögettem napokig, de nem igazán vált be, szerintem érdemes vele orvoshoz menni.

2012. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem is le kellett már venni sokszor mindkét nagylábujjamról. Neked is a sebészetet ajánlom!
2015. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!