Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felek a reulestol, hogy...

Felek a reulestol, hogy beszakad a dobhartyam?

Figyelt kérdés
eddig sokszor repultem,de 1 honap mulva hazarrepulok es felek hogy fog valami toretnni vele,mert pl multkor nagyon bedugult az utaskisero segitett nekkem vizzel meg mindennel kb. utana job is lett csak nem tudom miert ha eotte nyeltem is!vagy ez teljesen normalis? (vannak gondom a fulemel mert sok fulzsir termel
2011. nov. 24. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat repültem már, de mindig csak rövid 2,5 órás távon. Viszont a nyáron hosszabb úton voltam és nagyon fájt a fülem. Nem tudom, h mi segíthetne. Talán füldugó csökkentheti a nyomást? Nem tudom. Én próbálok sokat ásítani, de akkor az sem segített.
2011. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem se segitett utana fel oraval lett jobb de addig kb suket voltam 2 es fel orat repulok mindig
2011. nov. 24. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Angliában laksz?
2011. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Walesben :)
2011. nov. 24. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Skócia :)
2011. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Antimod ***** válasza:
Próbálj meg rágni valamit közben, az állandóan kiegyenlíti a belső és a külső légnyomás változását. Persze lehet, hogy ez sem segít, van, aki "meg van áldva" ezzel.
2011. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!