Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szombaton ráesett egy fa a...

Szombaton ráesett egy fa a nagy lábujjamra, és még mindíg fáj. Mt csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam bent vele vasárnap az ügyeleten,megröngenzték nincs eltörve.Belilult teljesen a lábujjam.Szívtak le belőle vért a körmöm alól hogy ne feszítse de még mindíg fáj,pedig eltelt már egy pár naP.Azt mondták jegeljem de nem hat semmi.Be van dagadva és nem tudok rá álni.Mit csináljak?Mikor fog elmúlni a fájdalom?
2011. nov. 23. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Pihentesd mindenképp. Jegeld ahogy mondták.

Nekem 2 éve esett rá nyáron méterfa ugyanúgy a nagyujjamra. Nem mentem vele orvoshoz, mert be tudtam hajlítani, szal nem tört el, csak fájt nagyon. Másnap már nem tudtam menni dolgozni, mert azt hittem megbolondulok úgy feszült. 2 hét pihi volt, majd a körmöm egyik oldala felszakadt, és ficegett 3 hétig, de akkor már nem fájt. De minden nap kötözni kellett:/

Annyit tudok csak tanácsolni, h pihentesd ha tudod minél többet, jegeld, és próbáld meg nem terhelni ha muszáj tevékenykedni otthon. Nem tudom mennyit szívtak le neked, de biztos elmúlik 3-4 napon belül a fájdalom. Mondjuk én nem érzem azóta az ujjam külső szélét:D

2011. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. nov. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!