Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres volt a székletem, lehet...

Véres volt a székletem, lehet komoly bajom? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Először volt ilyen ... és nemtudom mitől lehetett:S nehezen jött ki, talán felsértett ott valamit és csak ennyi? ugyse semmitöbb és nem kell orvoshoz mennem? ://

amúgy nem fáj semmim, vagyis csak a hátam reggel óta, úgy szűr ha levegőt veszek, de ez se tudom miért van, remélem elmúlikmajd..:(

15,5L


2011. nov. 21. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
aranyered van el fog múlni pár nap alatt csak figyelj arra hogy most miket eszel hogy könyebb legyen....nyugi mindennapos dolog nem kell megijedni...
2011. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ezt most tapasztalatból mondtad..?
2011. nov. 24. 10:42
 13/16 anonim ***** válasza:
hát igen nekem is van sajna és ha olyan kajákat eszel attól elő jöhet olvass utána ez szerintem minden 3.embernek van ...ha el is mész dokihoz annyi hogy oda kell neki pucsítani de ugyanugy gyógyszert fog rá írni mintha te bemennél a gyógyszertárba és kérnél rá kenőcsőt vagy kúpot én sose mentem ezzel dokihoz de iszok rá aloe-t és ha nagyon fáj a mastu jó rá! hidd el először én is ugyanigy megijedtem...de nyugi nincs semmi bajod!
2011. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet aranyér.De evvel is elkell menni megnézetni !
2011. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig is véres volt, bár egyre kevésbé, a végbél bereped, így annak is be kell gyógyulnia.
2011. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

voltunk ma dokinál, mert közbe beteg is lettem(torkom kapar, fejem fáj, rossz közérzet stb..) és mondta doki, h ez tök gyakori, és ezzel a betegséggel is járhat, meg azis lehet h ugye berepedt, de majd meggyógyul és ennyi, csak ha mire a betegségemből meggyógyulok se múlik el, akkor lehet baj, és akkor már megkell nézetni.

úgyhogy csak szurkoljatok.:D:D

2011. nov. 24. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!