Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet a szemcsepptől valami...

Lehet a szemcsepptől valami bajom?

Figyelt kérdés

Az orrdugulásra kaptam orrcseppet,aminek ugyanolyan az üvege,mint a szemcseppnek. Este sötétben reflexből az orrcseppért nyúltam,de a szemcseppet (Refresh) sikerült az orromba juttatni.Amikor észrevettem,rögtön kifújtam,ez tegap volt,de elég fura érzés van az orrom és a torkom közötti részen. Ez lehet ettől? Arcüreggyulladásom van és nem tudom,hogy ettől fáj vagy alapból.

És igen,béna vagyok,de mindenkivel előfordulhat,hogy sötétben összetéveszt két tök ugyanolyan flakont.

Kösz a válaszokat.


2011. nov. 19. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mire való az a szemcsepp, de nagy baj nem lehet így se úgy se, mert a szemcseppeknek sokkal kíméletesebbnek kell lennie az orcseppnél. Akkor is lehet ilyen tünet, ha a megfelelő cseppet használod, de kicsit több sikerül, és lefolyik a garatra, pláne, ha azon a területen van egy kis gyulladás is.
2011. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Refresh a márkája,kontaktlencse mellé kaptam,recept nélküli,semmi specifikus. A betegtájékoztatót meg nem találom persze.


Köszi a választ,remélem,hogy ez a 2 csepp nem számít,csak megijedtem.

2011. nov. 19. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!