Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért dugul be az orrom sűrűn?

Miért dugul be az orrom sűrűn?

Figyelt kérdés
Éjszaka is legalább 1x arra ébredek,hogy bedugultam.Nappal is sokszor bedugul.Nem tudom mihez kötni .Allergiám van,de most pont nincs már szezonja.Van valaki hasonló cipőben?Kicsit unom,hogy orrspray nélkül sehova,meg biztos nem olyan jó,hogy kb 2-éve minden nap többször is sprézek.Gondolom menjek orvoshoz... :/
2011. nov. 17. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is azt mondta, hogy többször felébredt az éjjel orrdugulásra. Lehetséges, hogy a fűtés miatt, a szárazabb levegő miatt van.
2011. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Száraz levegő, porallergia!!!
2011. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én arra ébrednék fel, ha NEM lenne éjjel bedugulva, mert mindig be van, már minimum 15 éve, de lehet, hogy 19 (annyi éves vagyok).


Lehet a fűtés miatt is, igen, nekem régen akkor rosszabb volt, most egyforma mindig. :S


Az orrsprék se jók állítólag hosszan alkalmazva, ezt sok helyen hallottam már.



Második: úgy is lehet allergia, hogy az allergia más jellemző tünetei hiányoznak? Nálam sose folyik víz, sose tüsszentgetek, sose könnyezek.

2011. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a porra vagyok allergiás és csak az orrom szokott bedugulni meg néha viszket a szemem!!!
2011. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És milyen gyógyszereket szedsz? Gondolom a szteroidos orrspré az megy, de azon kívül?
2011. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja!Rhinosray plust nyomom csak nem gyógyszerezek,tűrök... :/
2011. nov. 18. 09:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Rhinocort aquát használok, de nem napi szinten, csak ha nehezen kapok levegőt, mostanában nem sűrűn szokott előfordulni hála Istennek!!! Inkább párásítok!!!
2011. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Rhinocort Aqua-nak vannak mellékhatásai?

Nem okoz semmilyen immungyengülést se?

2011. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem, de nem használom naponta, csak ha nagyon úgy érzem!!!
2011. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!