Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem egy un. Testmozgás-aller...

Nekem egy un. Testmozgás-allergiám van kérdésem pedig az, hogy ez hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés
Ez a Testmozgás-allergia mindíg előjön ha valami megterhelőbb dolgot csinálok. Álltalában akkor jön elő mikor kezd melegem lenni. Csalánkiütés formájában jön ez elő és szinte elviselhetetlen az érzés amit érzek. Próbáltam már sok fajta antihisztamint,de egyiknél sincs javulás. Mi a tehendő ilyenkor? Volt már valakinek ilyen és ha volt hogy gyógyult ki?
2011. nov. 17. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyenről még nem hallottam. De kezdj el sportolni fokozatosan, az sokmindenre jó. Ha sokáig csak lustulsz jó hogy megterhelő a mozgás stb. Élékítsd fel a napjaid. Pl séta erőltetett menetben, kocogás ilyesmi. Idővel jobb lesz mint a gyógyszer
2011. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, egy helyen ezt írják:

"Legtöbbször ezek a tünetek futás, vagy úszás után jelentkeznek, és gyakran kíséri élelmiszer-allergia. Valójában a rosszullét is ezzel magyarázható. A beteg allergiás rohama ugyanis a mozgás során alakul ki, ezért úgy tűnhet, magára a sporttevékenységre érzékeny."

[link]

2011. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenem van, ha futok elviselhetetlenül elkezdek viszketni, fürdéskor is egyből bepirosodom
2011. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt hittem ez csak velem van így! futásnál jön elő nekem is, és borzasztó, a hátam és a karjaim viszketnek nagyon, de nem látszik semmi azokon a helyeken. eddig nem tudtam mitől lehet. :)
2011. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem már ott tart hogy látszik is.. előszőr bepirosodik az egész aztán kis pöttyök jönnek ki rajtam... elviselhetetlen, szinte mindenben korlátoz =/ nagyon szeretnék megszabadulni tőlle..
2011. nov. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!