Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a fogpor, honnan lehet...

Mi az a fogpor, honnan lehet beszerezni és mennyi be kerül?

Figyelt kérdés
2007. júl. 22. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogporral ugyanúgy moshatsz fogat, mint a fogkrémmel. Nem tudom, miért jobb, én már használtam, mert azt gondoltam, hogy a szemcséi miatt jobban tisztítja majd a fogam. Nem tudom, hogy van- e ebben igazság...? Drogériákban, gyógynövényboltokban, sőt, hipermarketekben is megvásárolható, olcsóbb a fogkrémeknél, 100-300 forint körül van.
2007. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is használom bár nem szabad gyakran mert a durva szemcsék tönkreteszik a fogzománcot, csak havi pár alkalommal!Nekem bevált hiszen a szemcsék erőteljesen tisztítják a fogakat és fehérebb lesz tőle!Kb. 400 forintba kerül, de nagyon sokáig elég!!
2007. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogporban általában zeolit van nagyon finomra őrölve, íz ill. aromaanyagok mellett. A zeolit ásvány, és egészséges a használata, a fogínynek különösen. nem feltétlenül káros, de én is hetente egyszer kétszer használom.
2007. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!