Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy át kell e...

Honnan tudom hogy át kell e üttetni a tetoválást vagy nem?

Figyelt kérdés
Két és fél hete csináltattam tetoválást. Szép fekete meg minden de olyan mintha kicsit halvány lenne néhány részen vagy kicsit fehér. Szerintetek?
2011. nov. 15. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A tetoválás,ha jó szakember csinálta ,akkor sok-sok év múlva kell átüttetni,persze az is szempont,h hová varrattál magadnak!DE AZ TUTI,h a 2 hetes tetkót NEM kell átüttetni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2,5 éve csináltattam a tetkómat, és nekem kb 1-1,5 hónap után át kellett üttetni, mert mikor mentem kontrollra mondta a tetkós, hogy mivel nagyon érzékeny a bőröm nem vette be mindenhol a festéket. Szerintem menj vissza oda, ahol csináltattad és kérdezz rá. UI.: nekem az átüttetés nagyon fájt, mivel még friss volt, és túl hamar került rá sor, vérzett is meg minden és nagyon nehezen gyógyult, szóval szerintem legalább 3 hónapot várj vele.
2011. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!