Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyűlölök magas lenni! Mit tegyek?

Gyűlölök magas lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
179-180 cm magas lány vagyok és egyszerűen utálom a magasságom! Utálom, hogy úgy kell lenéznem az emberek többségére, hogy mindig kilógok a lányok közül - viszonylag kevés velem egy magas lány van... a magasságom miatt nem lettem táncosnő sem (nem vennének fel, még ha táncos alkatom is van, hisz az emelésekhez is pici lányok kellenek, akik "rugalmasabbak" és könnyebben pörgethetők), nem hordok magassarkút, félek belépni a színjátszó csapatokba, pedig imádok fellépni és tehetséges is lennék...ráadásul a nekem tetsző srácokról is mindig kiderül, hogy alacsonyabbak nálam. Állandóan ezzel stresszelem magam, nem akarok magas lenni! Én sose leszek képes így elfogadni magam. Ezerszer jobb alacsonynak lenni. Jó, persze nem akarnak 150 cm lenni, de ha mondjuk 173 centi magas lehetnék... mit nem adnék érte! :(((
2011. okt. 4. 17:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

En 14 eves vagyok es 178-180

En sem szeretem es ez meg gyenge kifejezes

Elegedett vagyok az alakommal es arcommal meg voros hajammal, es a tobbiek is azt mondjak h jol nezek ki/szep vagyok(modellkedek) ami persze jol esik

De

Sokszor kapok megjegyzest vagy utalast es hat teny ami teny pasit talalni nehez es az egesz magassag olyan kenyelmetlen dolog egy nonel hogy szornyu

Ilyenkor ,,orulok” hogy vannak sorstarsaim (ertitek hogyan ertem) es csak tudjatok hogy NAGYON ATERZEM:)

2019. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!