Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért "nem bírom" az alkoholt?

Miért "nem bírom" az alkoholt?

Figyelt kérdés

Valahányszor akár egy kicsi alkoholos italt is iszok, teljesen elálmosodok, és majd' elalszok. De még egy deciliter citromos "sörtől" is. Más hatása meg nincs is, csak az, hogy alig bírok ébren maradni. Ez mitől lehet?


(20 éves vagyok, és lány.)


2011. okt. 1. 20:28
 1/6 anonim válasza:
100%

Mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Én például nagyon nehezen részegedem le :D


19L

2011. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki,,jobb mint ha agresszív lennél tőle.

Én meg kihányom :/

2011. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt: nyilván aki alig iszik hamarabb üti ki a pia, másrészt nem annyira képes lebontani a májad.
2011. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1dl citromos sörig jutottál el? Ha többet innál mi lenne? mondjuk még egy fél vodka után ;)
2011. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam, mikor megnyitottam a kérdést, hogy ezt fogod írni. :)


Nekem is ez a gondom... Itthon Ősök kínálnak ebéd után borral, ezért nem merek inni, mert elálmosodnék és elnehezülnék.

És party-n is ez van... Iszom, elálmosodom, aztán másfél óra múlva jobban vagyok, kívánom a piát, iszom, elálmosodom - ráadásul ez már 2-3 felé szokott lenni -, és onnantól a buli végéig szenvedés... :(

2011. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is beálmosodom tőle, sőt utána még a fejem is elkezd fájni. Ezért nem is erőltetem az ivást.
2011. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!