Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az apukámnak minden este...

Az apukámnak minden este ömlik a vér az orrából. Mikor alszik akkor. Nagyon féltem, és nagyon szeretem. Nagyon szomorú vagyok emiatt. Ne irjátok hogy menjn orvoshoz mert 100 hogy nem megy. Lécci mondjátok m eg mi a baj és hogy hogy lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig jobban tenné, ha elmenne vele orvoshoz! rágjátok minél többen a fülét, egy idő után remélhetőleg megunja és elmegy! ( mi is ezt csináljuk az én apukámmal, addig piszkáljuk míg elege nem lesz).

laikusként az én tippem a nagyon magas vérnyomás, ezért el-el pattannak az erei. ez nagyon veszélyes lehet: trombózis, agyvérzés, embólia is bekövetkezhet.. ez nem játék!

2009. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezzel nem szabad játszani. Én is azt mondom, hogy mondogassátok neki, hogy menjen el orvoshoz. Előbb-utóbb beadja a derekát. Ismerős helyzet ez, mert nálunk is mindig könyörögni kell apukámnak és a bátyámnak is, hogy menjenek el orvoshoz. Egyébként az orrvérzést sokszor valóban a magas vérnyomás okozza. De egy unokatestvéremnek is rendszeresen vérzett az orra, a vérnyomása rendben volt. Neki túl gyengék voltak az erek, vagy valami ilyesmi volt, és kapott rá gyógyszert. Azt javaslom, hogy tényleg beszéljétek rá apukádat, hogy menjen el orvoshoz.
2009. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már nem vérzik az orra.csak 1 hajszálér attant el az orrában!
2009. ápr. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!