Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges, hogy napi 7 órát...

Egészséges, hogy napi 7 órát alszok átlagosan? 15/F

Figyelt kérdés

Bejárós vagyok, 5-kor kelek, és 10 9:30 meg van úgy, hogy 10:30-kor fekszek le. Nemtudom, de szerintem ez kevés.. Az a baj,hogy nem tudok elaludni hamarabb, mert tudom, hogy még senki sem alszik, és nem megy egyszerűen. :S

Annyi, hogy hétvégen, van, hogy 10-11 órát is alszok mivel bepótolom a hétköznapokat.


2011. szept. 24. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad napközben fáradtnak, tudsz figyelni, akkor nem gond.
2011. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából én is ezt csinálom 4 éve és még sem vagyok egy beteges gyerek, 4 év alatt 1 betegség, az is inkább sulikerülés. :D
2011. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából azt látom hogy akik 4 éve meg több éve bejárnak, akkorák mint én, nem fogok én is leragadni ekkora magasságnál? :D
2011. szept. 24. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:

:))))


Ez nem függ tőle.... no para

2011. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak alvás közben termelődik a növekedési hormon, és azért, ha keveset alszok, akkor nem fog annyit v nem is tudom, ettől parázok xD :D
2011. szept. 24. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!