Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ihat alkoholt az, akinek...

Ihat alkoholt az, akinek nincs epehólyagja?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az ipari mennyiségre gondoltam,hanem bulik alkalmával egy kicsi,ilyesmi!...Ha egy epehólyag nélkül élő sokat iszik,akkor az mennyivel károsabb neki,mint egy egészséges ember szervezetére?Egyáltalán egy ilyen ember hogy dolgozza fel az alkoholt?Elnézésta bugyuta kérdésekért,tényleg kiváncsi vagyok!:)...Előzetesen mondanám,hogy nem szoktam seggrészeg lenni,sem előtte,sem mostanában,hogy nincs epém!:)(Sőt azóta nem is iszom egyáltalán)
2011. szept. 22. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Az alkohol lebontásáért a májad felelős, az epe csak az emésztést befolyásolja. Ha a májad rendben van, akkor 1-2 pohár sörtől vagy bortól nem lesz semmi bajod csak ne vidd túlzásba.
2011. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!