Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj? A gyomrom

Kollar1000 kérdése:

Mitől fáj? A gyomrom

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2napja ettem székelykáposztát.Kb,ugyanennyi ideje ,rohamokban görcsöl be a gyomrom ami kihat az egész hasamra.Mit gondoltok mi lehet? fekély? Mert a káposzta már rég........ eltűnt.Enni tudok,hányingerem nincs,csak a görcsök,rohamokba ugy 15 percenként,.de ez nem olyan görcs mint az alhasi.egészen fönn a gyomromnál.köszi ha válaszoltok.
2011. szept. 15. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennek a fajdalomnak nem ez szekely kaposzta az oka, tehat valoszinuleg, hogy mar elotte is voltak tunetek, amire nem figyeltel oda talan.

Stressz, vagy mas tunet elotte soha nem volt? Szekrekedes, hanyinger stb.?

2011. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A főtt káposzta rostjai tudnak ilyen kínokat okozni, mert nehezen emészthető, az epét is megviseli. Dipancrin, Bilagit segít rajta, vagy borsmentatea, őrölt köményt is azért teszünk káposztaételekbe, hogy az emésztést segítse. És, ami érdekes, a nyers káposzta semmi ilyet nem okoz.
2011. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na még annyit, hogy a káposzta lehet, hogy "eltűnt", de a rostjai még maradtak kicsit, de holnapra már jobb lesz.
2011. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,,nagyon para vagyok.a mamám gyomor rákban halt meg.És a,,,,nem volt székrekedésem,hányingerem sincs,.De a székletem higabb a szokásosnál!Vettem be no-spát,.ló.....sem ért.
2011. szept. 15. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A káposzta okozhat epegörcsöt. arra tényleg jó a no-spa is meg a bilagit is. A herbáriában vagy patikában lehet kapni epe teát. Ha többször előfordul érdemes azt inni.
2011. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vettem be nos-pát.nem ért semmit
2011. szept. 15. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Borsmenta tea csodákat művel a gyomorfájással.Próbáld ki.
2011. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!