Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Extrasystole, kinek van?

Extrasystole, kinek van?

Figyelt kérdés

Akinek van,tudja miről van szó.

Kíváncsi vagyok,kinek miért van,szívbillentyű,stressz,pajzsmirigy stb.miatt?

Mit teszel ellene?Mennyi van egy nap?Nem félsz ilyenkor?

Mit érzel pontosan?

Köszi a válaszokat.


2011. szept. 14. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem mitrális prolapsusom van. Régebben nagyon sok volt kb félóránként naponta vagy még sűrűbben. Olyankor azt éreztem, hogy egy pillanatra megáll a szívem és egy nagyobb dobbanással folytatódik. Akkor egy enyhe szédülés volt mindig, de nem olyan hogy elestem volna v ilyesmi.

Akkoriban sok egészségtelen kaját ettem (chips,kóla, műkaják stb). Az évek során megtanultam vele együtt élni, de nem könnyű, ha folyton azt érzed hogy "megáll" a szíved, pánik indul olyankor és az ront a helyzeten.

A végén már nem is foglalkoztam vele. Szedtem betalocot rá de annak annyi mellékhatása van, hogy inkább fokozatosan abbahagytam,mert attól még hamarabb elpatkolok. Azóta inkább sporttal próbálom karbantartani a szívem és változtattam az étrendemen. És sokkal jobban érzem magam, mint amikor gyógyszert szedtem. Próbálok minél természetesebb kajákat enni és multivitamint szedek, de nem gyógyszertárit azok ugyanis szart sem értek.

2011. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!