Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete néha "suhog" a bal...

Két hete néha "suhog" a bal fülem, hallom, ahogy ver a szívem. Mi ez? (Lent. )

Figyelt kérdés
Pont olyan hang, mint amikor az ember "rosszul" fekszik, és hallja a surrogó pulzust a fülében. Csakhogy ez nálam nem csak vízszintes helyzetben van, hanem most, ülve is. Pár mp-től több percig is terjedhet, és semmivel nem tudom elmulasztani, mert nem bedugul. Víz nem került bele, nem voltam zajártalomban, semmi különös nem történt.
2011. szept. 9. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az erősebb hangok nem torzítanak?


Mert ha igen, ugyan ez van nekem is. S nekem is a bal fülemmel. Érdekelnének engem is a válaszok.


Viszont nekem ez már 2 éve van, csak változóan. Van amikor hetekig nem jön elő, és van amikor minden délután/este..

2011. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, mindent ugyanúgy hallok, csak pluszban mellé ezt a surrogást is. Nem fáj a fülem, nem voltam megfázva se. Remélem, tud valaki valami okosat. :)
2011. szept. 9. 10:26
 3/3 anonim válasza:
Menj el a Fül-Orr Gégészetre! Okozhatja fülzsír, amit ha kiszednek egy pillantás alatt elmúlik. Ha nem akkor hallásvizsgálatot fognak csinálni és lehet hogy kapsz gyógyszert és úgy fog megszűnni. Ne félj a vizsgálattól nem fáj! Remélem helyre jössz!! :)
2011. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!