Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abból probléma hogy...

Lehet abból probléma hogy minden nap mosom a hajam?

Figyelt kérdés
Halottam olyat hogy nemjó ha minden nap mosom a hajam... igaz ez a hír? Általába samponnal van mikor habfürdővel vagy simán csak vízzel mosom.(dús rövid barna hajam van már ha számít)
2011. szept. 7. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
én is hallottam ezt, hogy gyengül tőle, és sokkal gyakrabban zsírosodik.
2011. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50 éve mosom minden nap. A legolcsóbb (95.- Ft 1 l), mindentől mentes tescós samponnal ( Tesco előtt a wu2-t használtam) Egyáltalán nem hullik, igaz már teljesen ősz vagyok.
2011. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
asszem a Babára van ráírva, hogy akár mindennapos használatra:) de nem biztos:D szerintem nem baj amúgy...
2011. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló kor?:| köszönöm az eddigi válaszokat:D
2011. szept. 18. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
nem mindegy a kora? :D 50-60 körül lehet..:)
2011. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kifejezetten mindennapos használatra valót. Azok nem olyan durvák. A nyári nagy melegben, amikor a fejbőröm is megizzadt, én pl. a tusfürdőmmel mostam. Azok elég gyange, de a zsírt eltávolítja. Az a lényeg, hogy ne drasztikus zsírtalanítóval mosd!
2011. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az a hozzászóló aki 50 -éve nap mint nap mossa a haját az lehet akár 12 -éves is. nem néztem de lehet ,hogy privit sem tudsz neki küldeni, de ha mégis akkor bocsi, egyet tudok ,hogy nagyanyám évente 1 szer mosott hajat, 74 évesen halt meg de csak 1 ösz hajszála volt,és derékig érő haja és még a háború ideje alatt sem volt tetves, nekem a hajam azóta nem zsírosodik mikortól elkezdtem építő iparban dolgozni, és csak hetente mosok hajat!! ki lehet próbálni ,hogy a zsíros hajat ,(amit a mosás csak erősít),be kell kenni vakolat porral 1-2 napot úgy hagyni és a zsírosodás nagymértékben csökkenni fog,a hullás is elősegítheti a napi mosás, a fej bőrről le vannak sikálva a védő réteg!
2011. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67 éves vagyok. Bocsi, de most néztem csak, hogy nem lehet emailt írni nekem. A mindennapos hajmosást meg úgy kell érteni, hogy fürdés alkalmával. Bizony van olyan nyugis napom, amikor be vagyok zárva a lakásba, a rossz idő miatt, és olyankor este nem fürdök, csak megmosdok. Ilyenkor hajat sem mosok. De ez nagyon ritka eset.
2011. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:D

12:32: inkább maradok a mindennapi mosásnál:D tesiórán úgyis úgy leizzadok mint a ....

2011. szept. 19. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!