Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ilyen?

Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Kérlek segíts!Mikor elmész egy buliba, másnap pedig nem emlékszel tisztán mi is történt, és amire emlékszel nem vagy biztos abban, hogy az megtörtént, vagy csak beképzeled?

Remélem érthető.


2011. szept. 5. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Bulizgass, élvezd az életet, de légyszi vigyázz is magadra!"

Milyen ritka ilyet olvasni, hogy egy Idegen szépen kér rá, hogy vigyázz a saját Életedre! Minden tiszteletem annak, aki ezt írta! Nagyon aranyos... Hmmm.. tényleg nagyon meglepődtem! :))

2011. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is kedves. Főleg azok után, hogy egy fiatal ember ilyen helyzetbe kerül, Jól felment a pumpám.

Gondolj arra kedves kérdező, hogy milyen szar is kiszolgáltatott helyzetbe lenni. Nem csak a börtön olyan, meg a súlyos betegség. Az alkohol is, és a drog is. Amikor már nem te vagy, aki ott van. És bármit tehetnek veled, úgy se fogsz emlékezni. Szerintem vannak, akiknek ilyenekre vadásznak... És lány az illető, még rosszabb a helyzet. Úgyhogy mérlegelj: megéri?

2011. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!