Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az egészséges széklet?

Milyen az egészséges széklet?

Figyelt kérdés

Csakmert most olvasgattam, és ezt találtam: A véres széklet, amely lehet élénk színű, vagy sötétbarna. Hát akkor mégis miéyen a normális széklet? Milyen színű? Mert nekem van, hogy világosabb, van, hogy sötétebb, van, amikor keményebb, puhább... Akkor mégis milyen az egészséges széklet? Azt hallottam, hogy egy bizonyos nyálkamennyiség (tényleg nem sok) normális a székletben. Ez is igaz?



És 14 évesen kialakulhat vastag- ill. végbélrák? Csakmert mostanában nagyon félek ettől, mert sajnos nyári szünetben ellustultam, vagyis keveset mozogtam, és a táplálkozásom is rendszeretelen volt. Nem mingid, de azért... nagyon félek.


2011. szept. 4. 13:25
 1/9 B_la válasza:
32%
Kóstoltad már a csokifagyit sóval?
2011. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
???
2011. szept. 4. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
kulabá
2011. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésemre válaszoljatok.
2011. szept. 4. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
hellóbelló
2011. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
2011. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod, hogy milyen a jó, a cikk végén visszafelé 5. bekezdés:


[link]

2011. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 13. 17:21
 9/9 anonim válasza:

[link]


Először én is azt hittem valami komolyabb baj lehet, de szerintem enzimhiány okozza a rossz székletemet.


[link]

2013. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!