Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Víz jön belőlem! Lesz valami...

Víz jön belőlem! Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Székelés után voltam zuhanyozni, és hát a fenekem is megmostam, és már éreztem is, hogy ment egy kicsi belém is. Ezután olyan érzésem volt, mintha még mindig kellene kakilni, de csak sima víz jött. Nem annyira sok. Lesz ettől valami bajom?
2011. szept. 3. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
magyarul beöntést csináltál??
2011. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem csináltam, véletlenül ment oda a víz, ahogy mostam a fenekem. Csak nemtudom, hogy lesz-e valami bajom tőle.
2011. szept. 3. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Véletlenül nem tud oda bemenni. Tudod, záróizmok... De ne szégyelld ha jólesett. Ha meg bement, akkor ki is kell jönnie.
2011. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
nem, nem lesz semmi bajod. ha 1 liter víz menne bele, akkor talán. de ettől nem lesz semmi, nyugi. :)
2011. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg véletlenül ment be, elvégre még csak 14 vagyok. Téynleg nem sok ment be. Egyébként valószínüleg úgy ment be, hogy amikor mostam, úgy cisnáltam, mit amikor a székletet nyomjuk.
2011. szept. 3. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül be tud menni a víz oda, akkor ugyancsak véletlenül tudna kijönni kaka is. Gondolom, csak nem?!

Egyébként pedig tökmindegy hány éves vagy.

2011. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy liter viztől sem lesz semmi bajod, hiszen a beöntést is igy csinálják.
2011. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
az életkor nem számit....amugy ha váletlen akkor úszás közben is bemenne..
2011. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Véletlenül? Hát mivel mosakodtál, tűzoltó fecskendővel? :D :D
2011. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!