Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Vagy mitől...

Miért van ez? Vagy mitől lehet? 13/L

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokba mióta megkezdődött az iskola nem tudok enni..nincs étvágyam. Éhes vagyok de nem tudok meg enni semmit szinte mert nem "kivánom" és hányingerem lessz tőle ha ugy meg eszem. Ez mitől lehet?? Mert enni akarok de nem tudok..most is éhes vagyok de semmit nem tudok megenni...
2011. szept. 3. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg egy kicsit ideges vagy a suli miatt. Én is így vagyok/voltam a napokban, csak egy kicsit nagyobb dolog miatt, mint a hetedik :)
2011. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nyolcadik : )

de nem vagyok a suli miatt ideges :D

sőt nemis vagyok az :D

2011. szept. 3. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van, és fogalmam sincs miért. Most megettem egy szelet sajtot, és nagyon hányingerem lett, szerintem hányni is fogok...:S


14/L (9.osztály)

2011. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy elrontottad valamivel a gyomrodat vagy tudat alatt vagy valami miatt ideges. Keress valamit ami lefoglal pl: nézz filmet. Egyél könnyű kajákat azok nem terhelik meg a gyomrodat.
2011. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
nekem is ez van..fogyózni akarok amúgy, vagyis leglaább nem akarok egészségtelen kajákat enni.. most meg napi 1 pici szendvics és pár zem szőlő és kész vagyok
2011. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mi van velünk de én is voltam tegnap:D...Majdnem elhánytamm magam, meg olyann érzésem volt(miután ettem), hogy csak úgy vagyok, és hát nem tudom elmagyarázni, de rossz volt. Menj el egy boltba, nézz körül(miután otthon is körülnéztél, és az egyél amit megkívánsz, vaGY valami gyümölcsöt
2011. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én már egy éve így vagyok vele, azóta nagyon le is fogytam...
2011. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyooon köszi a válaszokat.!!
2011. szept. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!