Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán agydaganat? Sürgős

Talán agydaganat? Sürgős

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja kezdődött minden.Hirtelen rosszul érzem magam,nem kapok levegőt,fáj a fejemnek az egyik fele,de nagyon és azon az oldalon a szemem is.+ még a karom is zsibbad(de csak azon az oldalon).Halálfélelmem van és úgy érzem,elájulok és meghalok.

Most kaptam beutalót az orvoshoz,viszont attól rettegek,hogy agydaganatom van.Ezek lehetnek arra utaló tünetek?

(hozzáteszem,az elmúlt hónapokban nagyon sokat idegeskedtem,mert elváltunk a férjemmel).

40/N


2011. szept. 1. 22:09
 1/4 A kérdező kommentje:
sajnos elég pesszimista vagyok és mindig a legrosszabbra gondolok..
2011. szept. 1. 22:11
 2/4 anonim válasza:
Ne aggòdj ez idegi alapon van.nekem is ìgy volt amùgy èn is pesszimista vagyok
2011. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

laikus vagyok, de ez a pánikbetegségnek is lehet tünete, azt hiszem! AZ orvos mondja meg, mi csak találgatni tudunk:$

Jobbulást mindenesetre:)

2011. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy szorongás, stressz okozza, pánikbetegségnek tűnik. Nekem is volt hasonló és ha bevettem egy szorongásoldót, elmúltak a tünetek, innen tudom hogy idegi alapon volt. Természetesen a kivizsgálás mindenképp ajánlott, mert bármi más is okozhatja.
2011. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!