Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legerősebb fizikai...

Mi a legerősebb fizikai fájdalom szerinted?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit eddig tapasztaltam az a fogfájás! Amit még nem éltem át(szerencsére!!!),arról nem tudok nyilatkozni.
2011. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
állítólag a csontrák valami iszonytató módon tud fájni. A nem morfiummal kezelendő fájdalmak közül én is a fogfájásra meg a méhfájásra voksolok, brrr...
2011. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Postspinális fejfájás. Legalábbis eddig az volt a legrosszabb, amit tapasztaltam.
2011. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nekem az eddigi legerősebb fájdalmam az volt, mikor egyszerre fájt a fogam, fülem és a fejem. Nem tudom a pontos nevét annak ami be volt gyulladva, de ezekre kihatott és ezért fájt eszméletlenül. Nem tudok erre a szörnyű fájdalomra megfelelő kifejezést, de nem kívánom senkinek. Már akkor erősödött a fájdalom, mikor megszólalt a mobilom, vagy mikor mosogatás után rakosgatják el a tányérokat. Képtelen voltam fájdalom nélkül elviselni, egy hangszigetelt szobára lett volna akkor a legjobban szükségem, ahol már abszolút nem hallok semmit.Cataflam sem használt, aztán kiderült, hogy a fogammal volt probléma. Gyökérkezelték és utána elmúlt a fájdalom szerencsére.

:(

2011. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legerősebb fájdalom a vastagbélráknál van, a dédmamám szegény többször elájult a fájdalomtól, könyörgött azért, hogy haljon meg. :(
2011. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bix ***** válasza:

nekem két fájdalom volt amit tapasztaltam és nem igazán kérek belőle többet. az egyik a migrénes fejfájás, évente egyszer de akkor akár egy hétig is... sötétítő a szobában és a fény is fáj ha csak besüt.


a másik a sípcsont törés nah nem keresztbe, hosszában sikerült megrepeszteni. nah az hosszú távon ahányszor rááltam fájt... azt se szeretném újra.

2011. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a bordatörés volt. hetekig az élet is fájt.
2011. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
tökönrúgás, szerintem a legkegyetlenebb
2011. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Az orvosok szerint a nagyobb csonttörések, emellett a szülés, a cluster-fejfájás és a trigeminus-neuralgia által okozott fájdalmak a legerősebbek. Némelyik fogfájás is az élvonalban van, valamint a kőhal csípése is.


A cluster-fejfájás olyan fájdalomrohammal járhat, ami alatt a páciens öngyilkos lesz. A kőhal esetében a páciens inkább amputáltatja a megcsípett testrészt, mint kivárná a fájdalom végét.

2011. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a felfekvés :S az kegyetlen lehet meg a gerinc...
2011. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!