Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a hónaljamon?

Mi lehet ez a hónaljamon?

Figyelt kérdés

valami fekete pötty volt nem is tudom lehet előtte is csomós volt én lemartam mert zavart és most olyan duzzanat féle, csomós és sötét.mitől van ez?(csak a bal hónaljamon) még nincs szükségem borotvára csak rexonázni szoktam.és ez a valami már vagy 1hete rajtam van.azthiszem volt kisebb is ha azt is beleszámítom akkor már vagy 2hete.

12/L.


2011. aug. 29. 01:04
 1/4 A kérdező kommentje:
ha megnyomom picit akkor fáj de agától nem igazán.ha nem nagyon tudjátok elképzelni milyen akkor majd lehet teszek fel képet xd.
2011. aug. 29. 01:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy megbolygatott anyajegy. Mehetnér egy bőrgyogyászhoz.
2011. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bandit87 ***** válasza:
43%
Lehet, hogy várandós vagy.
2011. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ez valószínű volt pláne 12évesen-.-.azért hülye nem vagyok:D.amúgy tegnap elmentem vele orvoshoz és azt mondta pattanás:Sés mondott rá kenőcsöt meg dúnszt kell rá tenni.
2011. aug. 30. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!